Yeni Yıl Promosyon Araba Kokuları

Yeni Yıl Promosyon Araba Kokuları

Yeni yıl promosyon araba kokuları ile birbirinden özel seçeneklerden yararlanmaya ne dersiniz? Markanıza özel tasarladığımız araba kokuları ile hem markanızı daha geniş kitlelere yayabilecek hem de müşterileriniz için birbirinden kaliteli promosyon ürünler sunabileceksiniz! Peki, sizler için özel olarak hazırlanan promosyon kokuların ayırt edici özellikleri nelerdir? Gelin daha yakından bir göz atalım!

Yeni Yıl Promosyon Araba Kokuları Nasıl Tasarlanır?

Araba sahibi müşterilerinizin ön dikiz aynasına asacakları ve güzel kokuları ile dikkat çeken oto kokularının nasıl tasarlandığını hiç merak ettiniz mi? Sizin için özel olarak hazırlanan bu harika promosyonların nasıl hazırlandıklarına gelin daha yakından bir göz atalım!

Tasarım Aşaması

Sizlerden gelen talepleri değerlendiren tasarım uzmanlarımız ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde hazırladıkları taslakları sizlere sunar. Taslağın onaylanması halinde sıra koku seçimine gelir.

Koku Seçimi

Şekli herkesin gözünü kamaştıracak olan yeni yıl araba kokularının görsel açıdan olduğu kadar koku alma duyunuzu da cezbetmesini ister misiniz? O halde sizler için sunduğumuz seçeneklerden birini seçin ve kaliteli bir kokuya sahip olmaya hazır olun! Kavun, sakız, okyanus kokusu, çiçek, portakal, limon,tropik,vanilya ve daha pek çok seçenek ile araba kokularınızın istediğiniz şekilde hazırlanması süreci tamamlanır.

Tamamen sizlerin taleplerine göre şekillenen araba kokularını teslim aldıktan sonra yeni yıl promosyon araba kokuları ile istediğiniz etkiyi ortaya çıkarabilirsiniz.

Oto Kokularının Ayırt Edici Özellikleri Neler?

Müşterilerinizin araçlarına asacakları ve sizi temsil edecek olan kokuların hangi özelliklere sahip olacağını siz seçiyor olsanız da bu promosyon ürünlerinin değişmez özellikleri var! Kaliteyi zirvede tutan ve kullanışlılığı sağlayan o özellikler şu şekildedir.

  • Oto kokusu kolay yıpranmayan ip ile gelir,
  • Kokunun kaybolmasını önleyecek şeffaf bir ambalaj kullanılır,
  • Koku kalıcılığı saklama koşullarına göre 1-2 hafta devam eder,
  • Çevreye zarar vermeyecek ve insan sağlığını koruyan malzemelerden üretilir.

Özelliklerinden de anlaşılabileceği üzere oldukça ayrıcalıklı bir ürün olan yeni yıl promosyon araba kokuları ile ilgili en doğru seçimi yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalite ve kullanışlılık sizleri bekliyor!

 

Detaylı Bilgi ve Sipariş: Tel./WhatsApp 0553 046 29 07

bemuzeP

WhatsApp
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?